Kurumsal

Hakkımızda

DigiWorks Team yazılım firmamız bir çok projeye imza atmış, deneyimli tasarımcılar,sorunsuz kodlama yapanlar ve bu çalışmaları sürekli bir şekilde takip edip, analizler yapan ekip çalışması sayesinde kalitemizi ortaya koduk ve koymayada devam edeceğiz. 2002 yılından beri internet dünyasında nelerin olup bittiğini analiz eden, gelişen teknoloji sayesinde kendini sürekli yenileyen son derece tecrübeli bi o kadar da Profesyonel olan ekibimiz özellikle Web Tasarım ve Seo(yani Google ve diğer arama motorlarında siteleri ilk sıralara taşımak) alanında sayısız referans'a sahiptir.

 

Vizyonumuz

Yaptığımız Web Site paketleri yada Kurumsal Web Site paketleri ile sizleri internet dünyasına yer edinmenizi sağlarken, sayısız müşteri memnuniyeti sayesinde Türkiye'de en iyi olduğumuzu haykırmak istiyoruz. Türkiye'de bir çok projeye imza atsak'ta yeni hedeflerimiz İnternet kullanan her kişiye kalitemiziikendimizi anlatabilmemizdir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yaptığımız bütün çalışmalar sayesinde müşterilerimizin yüzünü güldürdük ve internet dünyasında bir yer edinmelerini sağladık. Genellikle İnternet siteleri ve bu internet sitelerin nasıl verim alacağı konusunda çalışmalar yapıyoruz. Ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahibiz. Digiworks team Ailesi olarak Web Site Tasarımı ve Seo(Search Engine Optimization) alanında Türkiyenin sayılı firmalarından bir tanesiyiz. Müşterilerimizin varsa, internet sitelerini Google veya diğer arama motorlarında ilk sıralara taşımayı hedeflemekteyiz. Bunu yaparken Google veya diğer arama motorlarının çıkardığı algoritmaları takip edip bu bilgiler sayesinde sizlere internet üzerinden 100% verim alacağınızı söylüyoruz. Eğer Web Siteniz yoksa size uygun fiyatlarda bizim yönlendirmemiz ve sizin tecribeniz sayesinde size has tasarımlarla İnternet üzerinde yer edinmenizi hatta Kurumsal'laşma hedefleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Kurumsal Paketler'imiz son derece düşük maliyetlerde olup hemen hemen her sektör araştırılıp ona göre tasarımlar çıkardık.